BY OKTAY ÖZ

Aslen Malatyalı olan Jeoloji Mühendisi Oktay Öz İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu.

 

Atik Otomotiv Tic. Ltd. Şti sahibi ve Genel Müdürü olarak 16 sene Doğuş Otomotiv ve Yüce Auto'nun Skoda bayiisi olarak satış, servis ve 2. el bayiliğini yapmış ,15 yıldır Atik Sigorta Aracılık Hizmetleri Tic.Lim.Şti, altı sigorta şirketinin (ANADOLU SİGORTA , AXA SİGORTA , EUROKA SİGORTA ,ALLIANZ SİGORTA ,MAPFRA SİGORTA)  acenteliğini yürütmekte olan Atik Grup'un sahibi ve genel müdürü Öz, 3’lü konsorsiyum olan ESSENORA İnşaat’ın kurucularından ve büyük ortaklarındandır; diğer iş kollarında faaliyet gösteren Atikpar (Byoktayöz inşaat) firmasının faaliyetlerinde de devam etmektedir.

 

Bugüne kadar sayısız başarıya imza atan Oktay Öz, Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm fitilini ilk ateşleyen girişimcilerdendir. Bu semtte inşası bitmek üzere olan, Oktay ÖZ’ ünde kurucu ortağı bulunduğu Essenora projesi bölgenin en güzel projelerindendir.

 

Bugün Oktay Öz’ün tüm gayreti, gönül rızasına dayalı , proje özellikleriyle kamuoyu nezdinde ön plana çıkararak projeye değer katmak, halk ile uyum içinde çalışarak onlara hayal ettikleri hayatı sunmak, kültürel değerlere saygı çerçevesinde Gaziosmanpaşa dışında İstanbul'un çeşitli bölgelerinde devam eden projelerle, şehrin çehresini güzelleştirmek, daha yaşanabilir bir hale getirmektir.

 

Daha ayrıntılı bilgi almak için;

 

http://www.byoktayoz.com/